Kontakt oss

Catos Betongsaging AS

Bentsrudsvingen 2
3083 Holmestrand

Org.nr.:  914 117 321

Telefon: 33 69 79 89

E-post: post@catosbetongsaging.no

Faktura: faktura@catosbetongsaging.no / EHF

 

 

Ring oss direkte på telefon / vakttelefon 33 69 79 89

 

Eller kontakt:

Cato Hagen:  900 50 281

cato@catosbetongsaging.no

Kjetil Simensen: 901 44 400

kjetil@catosbetongsaging.no

 

 

 Våre åpningstider
Mandag - Fredag: 07:00 - 17:00

Send oss en melding

Svenn Cato Hagen

Svenn Cato Hagen

Daglig leder og innehaver
Maskinfører, 40 timer HMS, asbest/miljøsanering, lift, dokumentert opplæring innen alt av rive/betongsageutstyr, stillas, anhuker, arbeidsvarsling K1., arbeid med stillas/stillas bygger 2-5 m, Fallsikring, Kurs i livreddende førstehjelp.
900 50 281
cato@catosbetongsaging.no
Kjetil Simensen

Kjetil Simensen

Driftsleder
Fagbrev forskaling, HMS, Fallsikring, stropp og anhuker, Arbeid med stilas 2-5m.
901 44 400
kjetil@catosbetongsaging.no
Jostein Tollefsen

Jostein Tollefsen

Prosjektleder
dokumentert opplæring innen alt av rive/betongsageutstyr, truckfører, 10 tonn minikran, 40 timer HMS, lift, anhuker, arbeid med/stillas bygger 2-5 m. asbest/miljøsanering. Arbeidsvarsling K.1 Fallsikring, Kurs i livreddende førstehjelp.
951 90 525
jostein@catosbetongsaging.no
Frode Haugen

Frode Haugen

Prosjektleder
Dokumentert opplæring innen alt av rive/betongsageutstyr, 10 tonn minikran, lift, Stor truck, anhuker, asbest/miljøsanering. Arbeidsvarsling K.1 Arbeid med stillas Fallsikring, Kurs i livreddende førstehjelp.
411 85 293
frode@catosbetongsaging.no
Roy Kristoffersen

Roy Kristoffersen

Anleggsleder
Dokumentert opplæring innen alt av rive/betongsageutstyr, 10 tonn minikran, lift, asbest/miljøsanering, anhuker, fallsikring Arbeidsvarsling K.1 Arbeid med stillas, Kurs i livreddende førstehjelp.
979 69 845
Frithjof Narverud

Frithjof Narverud

Anleggsleder
Dokumentert opplæring innen alt av rive/ betongsageutstyr, lift og varmearbeider, asbest/miljøsanering Arbeidsvarsling K.1 Arbeid med stillas Fallsikring, Kurs i livreddende førstehjelp.
993 71 999
frithjof@catosbetongsaging.no
Anton Pyttynen

Anton Pyttynen

Operatør
Dokumentert opplæring innen alt av rive/ betongsageutstyr, lift og varmearbeider, asbest/miljøsanering Arbeidsvarsling K.1, Kurs i livreddende førstehjelp.
Anders Jansson

Anders Jansson

Maskinfører
Dokumentert opplæring asbest/miljøsanering, rivingsrobot, betongsaging mm. Arbeidsvarsling K.1 Arbeid med stillas Fallsikring, Kurs i livreddende førstehjelp.
991 05 919
anders@catosbetongsaging.no
Arnt Ove Nordbotten

Arnt Ove Nordbotten

Prosjektleder
Fagbrev Tømrer, dokumentert opplæring av alt innen rive/betongsageutstyr, Truck, HMS, Fallsikring, 40 timers HMS-kurs/Verneombud, Kurs i livreddende førstehjelp
Remi Lillevik

Remi Lillevik

Operatør
Dokumentert opplæring innen alt av betongsageutstyr. Lift, anhuker, varmearbeider, stillasbygger 5 m., Kurs i livreddende førstehjelp.
Anders Bakke

Anders Bakke

Maskinfører
Maskinfører, Radontekniker, ADK1, Betongsaging, Varmearbeider, Kurs i livreddende førstehjelp
Andreas Narverud

Andreas Narverud

Operatør
Mer enn 15 års erfaring med linjerydding og trefelling. TTK (Tilkomstteknikk) Dokumentert opplæring Kjerneboring/Betongsaging, Arbeidsvarsling K.1, Asbest/miljøsanering, Fallsikring, Varme arbeider, Stropp og Anhuker
andreas@catosbetongsaging.no
Joakim Haugen

Joakim Haugen

Operatør
Fagbrev forskalingssnekker Dokumentert opplæring Kjerneboring/Betongsaging, ArbeidsvarslingK.1, Asbest/miljøsanering,
Nina Grønnerød

Nina Grønnerød

2 års Høgskoleutdanning i økonomi og administrasjon. Bachelor i sosialt arbeid. Videreutdanning i HR. Mer enn 20 års erfaring fra offentlig forvaltning og administrasjon.
nina@catosbetongsaging.no
Anne Kihlstrand

Anne Kihlstrand

Utdanning: Handel og kontor Fagfelt: Handel og kontor 8 års praksis
900 67 225
anne@catosbetongsaging.no%C2%A0
Hjemmeside opprettet av